MİGROS BLOG
06.04.2017
İnci Zerafeti
İnci Zerafeti Güzelliği ile eşsiz, zarafeti ile herkesi kendine hayran bırakan okyanusun derinliklerinde gizli bir mücevher olan inci, Karaca ile sofralarınıza geliyor.
BLOG YAZILARI
MİGROS BLOG
24.03.2017
Romantik Ve Fantastik: “Çirkin Ve Güzel”
Romantik Ve Fantastik: “Çirkin Ve Güzel” Disney’in en sevilen animasyonlarından biri olan Çirkin ve Güzel’in beyazperdeye uyarlaması sonunda seyircisi ile buluştu. Klasikleşmiş hikaye konu edilirken filmin müziklerinde klasiğin yanı sıra yeni ezgilerde eşlik ediyor.
BLOG YAZILARI
MİGROS BLOG
21.03.2017
Pidede Yeni Boyut!
Pidede Yeni Boyut! Pidem, geleneksel lezzetlerimiz arasında yer alan pideye yeni bir boyut kazandırıyor. Geçmişten gelen tarihi nedeniyle gençler arasında fast food yemek için genellikle ilk tercih pide olmuyor.
BLOG YAZILARI
MİGROS BLOG
20.03.2017
Mevsim Geçişlerinin Vazgeçilmezi
Mevsim Geçişlerinin Vazgeçilmezi Mevsim geçişini yaşadığımız bugünlerde sokağa çıkarken üzerimize ne alacağımıza bir türlü karar veremiyoruz. Havanın gün içerisinde sıcaklık değerlerinin değişmesi, akşam daha serinken öğle saatlerinde günlük güneşlik bir havanın yaşanması bizleri zorlayabiliyor.
BLOG YAZILARI
MİGROS BLOG
16.03.2017
Haftanın Kitap Önerisi
Haftanın Kitap Önerisi Ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın ağabeyi Can Yılmaz’dan bir yeni kitap daha! “Klişe Hayatlar Matbaası” isimli ilk kitabının ardından ikinci kitabı “Yap Bi Babalık” 10 Mart’ta bekleyenleriyle buluştu.
BLOG YAZILARI
MİGROS BLOG
07.03.2017
Sezonun Güneş Gözlük Modası
Sezonun Güneş Gözlük Modası Giyim koleksiyonlarında olduğu gibi sezonun aksesuarlarında da öne çıkan parçalar belirlendi. Bu haftaki yazımızda, güneşli havalarda en çok kullanılan aksesuar olan gözlük modasını ele aldık.
BLOG YAZILARI
MİGROS BLOG
06.03.2017
Merakla Beklenen Film: “İstanbul Kırmızısı”
Merakla Beklenen Film: “İstanbul Kırmızısı” Başrollerini, yakışıklılık ve usta oyunculuklarıyla ön plana çıkmış Halit Ergenç, Nejat İşler, Mehmet Günsür ve güzelliyle büyüleyen oyunculuğuyla sizi başka diyarlara götüren Tuba Büyüküstün’ün paylaştığı bir film: İstanbul Kırmızısı.
BLOG YAZILARI
Loading...
  • Antalya Migros Açılış-Kapanış Saatleri10:00 AÇILIŞ
    22:00 KAPANIŞ

  • AAntalya Migros Telefon+90 (242) 230 11 11