Çocuklar İçin Yeni Yıl Hediyeleri

Çocuklar İçin Yeni Yıl Hediyeleri
24.12.2018

Yılbaşının gelmesine sayılı günler kaldı. Belki de o gün için en çok heyecanlanan, dört gözle bekleyen çocuklar. Sizce de onlara hediye almak için yılın en güzel bahanelerinden biri değil mi? Uzun zamandır hayalini kurduğu oyuncağı almak için şimdi tam zamanı! :) 

Barbie’nin Rüya Evi

Her kız çocuğunun hayalleri arasında yer alan oyuncaklardan biri. 3 katılı, 8 odalı, asansörlü ve kaydıraklı havuzu olan Barbie’nin Rüya Evi’ne bayılacaklar.

Fur Real Friends Afacan Köpeğim Pax

Eğer çocuğunuz bir evcil hayvana sahip olmak istiyorsa Afacan Köpeğim Pax ile önden deneyimlemesine yardımcı olabilirsiniz. Çocuklar, Afacan Köpeğim Pax’ı besleyip onu yürüyüşe çıkartabilecek. Pax mamasını yiyip oturtulunca “kakasını yapıyor”. Ayrıca sevimli köpek sesleri çıkarıyor.

LEGO Technic Bugatti Chiron 42083

Erkek çocuklar bu hediyeye bayılacak! Dünyanın en prestijli arabalardan bir olam Bugatti Chiron modeliyle mühendisliği ve tasarımını keşfedebilecekler.

Bilim Seti - Kimya Laboratuvarı

Bu oyuncak ise her gününü keşfetmek için ayıran çocuklara gelsin. Geniş kapsamlı ve tamamen güvenli harika bir kimya setiyle 180 ilginç deney gerçekleştirebilecekler.

O zaman haydi evinizin enerjisi, mutluluğu olan çocuklarınıza hediye alternatifleri için Antalya Migros AVM’de yer alan Tozz Shop mağazasına uğrayabilirsiniz.

BLOG YAZILARI
  • Antalya Migros Açılış-Kapanış Saatleri10:00 AÇILIŞ
    23:00 KAPANIŞ

  • AAntalya Migros Telefon+90 (242) 230 11 11