“Patron Bebek” İş Başında!

“Patron Bebek” İş Başında!
03.04.2017

Yönetmenliğini Tom McGrath’un üstlendiği filmin oyuncu kadrosu da bir o kadar efsane. Filmin başrollerini Alec Baldwin, Steve Buschemi Tobey McGuire (Peter Parker) ve Jimmy Kimmel gibi usta oyuncular paylaşıyor. Seslendirmesini is  Alec Baldwin ve Steve Buscemi'nin üstlendiği  animasyon-komedi filminin senaryosu Marla Frazee'nin kitabından Michael McCullers tarafından uyarlanmış. Filmin konusuysa şöyle;

“Tim 7 yaşında bir çocuktur ve en büyük hayali bir köpek sahibi olmaktır. Ancak günün birinde hayallerine büyük bir darbe iner. Annesi ve babası küçük bir bebeği evlat edinmiştir. Ancak bu bebekte bir gariplik vardır. Sürekli takım elbise giymektedir ve anne-baba etrafta olmadığında akıcı bir aksanla konuşmaktadır. Tim ilk başta ailesinin bütün ilgisini üstüne çeken bu bebekle hiç anlaşamaz. Ancak ikili kısa sürede bir anlaşmaya varır. Küçük bebek aslında bir ajandır ve çözmesi gereken çok önemli bir mesele vardır; Puppy Cop. Yönetim kurulu başkanının hain planlarını bozmak! İkili istese de istemese de bu konuda birlikte çalışmak zorunda kalacaklardır...”

31 Mart’ta vizyona giren bu yeni ve eğlenceli filmle keyifle dakikalar geçirmeniz için sizleri Antalya Migros AVM Cinemaximum salonlarına bekliyoruz.

BLOG YAZILARI
  • Antalya Migros Açılış-Kapanış Saatleri10:00 AÇILIŞ
    22:00 KAPANIŞ

  • AAntalya Migros Telefon+90 (242) 230 11 11