Üstümüzde Gökyüzü Altımızda Deniz

Üstümüzde Gökyüzü Altımızda Deniz
20.02.2017

Aşk romanları arasında en sevilerek okunanların yazarı Jojo Moyes’in yeni kitabı okuyucularıyla buluştu. Her kitabında aşkın mutlu ve üzüntülü hallerini en iyi şekilde hikayeleştiren yazarın son kitabının adı, Üstümüzde Gökyüzü Altımızda Deniz.

Jojo Moyes’in her kitabında olduğu gibi Üstümüzde Gökyüzü Altımızda Deniz romanında da yine harikalar yaratmış. Romanın konusuysa şöyle;

“Gözlerimi kapatıyorum şimdi. Dünyanın öteki ucunda seninle yan yana uyanacağım.

Avustralya, 1946. Yüzlerce genç kadın uzun bir yolculuğa çıkmak üzere. Onları İngiltere’de yepyeni bir hayat bekliyor. Nişanlılarına ya da kocalarına kavuşmayı iple çeken bu kadınların tek ortak noktaları, savaş zamanında kalplerini Avustralya’da konuşlanmış İngiliz askerlerine kaptırmış olmaları.

On altı yaşındaki çiçeği burnunda gelin Jean, mütevazı bir çiftçinin kıvrak zekâlı kızı Maggie, varlıklı ailesiyle gösteriş yapan Avice ve sessiz, melankolik hemşire Francis… Altı haftalık okyanus serüveninin, hayatlarını sonsuza dek değiştireceğinden ne bu dört kadının ne de gemideki diğer gelinlerin haberi var. Yine de hepsinin gözleri önünde bir gerçek duruyor: Bazen önemli olan varılacak nokta değil yolculuğun kendisidir…”

Üstümüzde Gökyüzü Altımızda Deniz, sizleri Antalya Migros AVM D&R mağazasında bekliyor. Keyifli okumalar…

BLOG YAZILARI
  • Antalya Migros Açılış-Kapanış Saatleri10:00 AÇILIŞ
    22:00 KAPANIŞ

  • AAntalya Migros Telefon+90 (242) 230 11 11